Комплексне впровадження

Про нас

    Розуміючи, що  хворобу легше попередити, ніж лікувати, усвідомлюючи,  що здоров’я – головна життєва цінність і йдучи в ногу з  викликами сучасності та тенденціями суспільства на нинішньому етапі його розвитку, ми створили  медичне підприємство „ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР”, що надає багаторівневу й різнопланову медичну допомогу  кожному, хто хоче бути здоровим, хто відповідально ставиться до свого здоров'я. 

 

   „ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР” є  одним  з перших приватних медичних підприємств не лише у Луцьку, а й на Волині. Засноване у жовтні 1996 року.  За ці   роки спеціалістами „ДІАГНОСТИЧНОГО ЦЕНТРУ„ було обстежено тисячі пацієнтів з різних куточків Волині та сусідніх областей і надано професійні  консультації лікарями різних напрямів ( їх у нас сьогодні понад 40). 

 

  „ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР” сьогодні – це  сучасний діагностично-лікувальний заклад, розташований у центрі Луцька, який забезпечує точну діагностику захворювань на ранніх  стадіях, якісне лікування, профілактику та реабілітацію дорослих і дітей. 

 

 У "ДІАГНОСТИЧНОМУ ЦЕНТРІ”  працюють  лікарі – професіонали, які мають ім’я у волинській та українській медицині, великий практичний досвід роботи у провідних медичних закладах області.  Плюс ретельний  добір сервісного персоналу, який намагається надавати медичні послуги європейського зразка.  

 

  „ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР” оснащений діагностичним обладнанням  світових лідерів-виробників. Це ультразвукові сканери експертного та преміум класу Toshiba Aplio” з повним комплектом датчиків для обстеження всіх органів і систем з кольоровим доплером, "Toshiba Xario"  та  "Ultrasonix SONIX TOUCH". Це дає  можливість  проводити повний аналіз стану окремих органів і систем організму в цілому. 

 

 „ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР” – це команда висококваліфікованих лікарів – однодумців та інших фахівців, відповідальних за свою роботу, відповідальних в першу чергу перед пацієнтом і суспільством . 

 

  „ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР” користується медичними стандартами, що базуються на основі доказової медицини найкращої світової практики. 

 

    ОСНОВНІ  ПРІОРИТЕТИ  „ДІАГНОСТИЧНОГО ЦЕНТРУ”: 

-   отримання  комплексних послуг в одному медичному закладі 

-    високий професіоналізм і відповідальність лікарів

-    сучасне  діагностичне обладнання  і нові технології

-    можливість ранньої діагностики  захворювань,                 моделювання можливого перебігу хвороб, лікування та   їх профілактика

-   залучення спільних зусиль лікаря і пацієнта до подолання недуги

-   зручне місце розташування

-   доступні ціни